loading

Gürses Opel, 95 yıllık ticari hayatında bir çok sektörde, bir çok marka ile işbirliği içerisinde olmuş ve bu faaliyetlerin her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Gürses ailesinin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 4 şirketinden biridir.
Gürses Opel , Opel İstanbul Bayi ve Opel Yetkili Servisi olarak hizmet vermek üzere 2014 yılında Bahçelievler - Basın Ekspres yolundaki plazasında faaliyete başlamıştır.
Opel İstanbul Yetkili Bayi olarak faaliyete başladıktan çok kısa bir süre sonra Gürses Opel Yetkili Servisimiz 2014 yılı Opel satış sonrasında Türkiye 3.sü ve İstanbul bölge 1.si olmanın mutluluğunu yaşamıştır.

Vizyonumuz:
Müşterilerimizin, yaşam boyu hayallerini şekillendiren ve ihtiyaçlarını zevke dönüştüren ulaşım ürünleri ve hizmetlerinin en iyi ve en büyük sağlayıcısı olmak. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için, sosyal sorumluluk bilinci ile sürekli gelişen kalite yönetimi ve güvenilir hizmet anlayışıyla, kalıcı değerler ve sektöründe referans gösterilecek başarılar elde etmektir.
Misyonumuz :
Opel markalı ürün ve hizmetleri müşterilerimizin fiyat, kalite ve memnuniyet beklentilerine, kesintisiz ve sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemiyle cevap vererek sektörümüzde en güçlü ve en rekabetçi konuma ulaşmaktır.
• - Güvenilir, Şeffaf, Hızlı ve Kaliteli hizmet sunmak
• - Yenilikçi ve rekabetçi yapımız ile sürekli büyümek.
• - Koşulsuz iç ve dış müşteri memnuniyetini sağlamak.
• - Katılımcı yönetim anlayışını benimsemek.
• - Kurumsallığı ve profesyonelliği ilke edinmek.
• - İlave iş olanakları ile istihdam oluşturmak.
• - Bulunduğumuz çevre ve topluma değer katmak.
GÜRSES Opel Bayi ve Opel Yetkili Servisi, konusunda uzman ekibi ile isteklerinizi en iyi, en hızlı ve en kaliteli şekilde yerine getirirken sizler evinizdeki konfor ve rahatlığı yaşayın. Opel aracınızın ihtiyacı olan tüm işlemler, Opel yetkili servis bölümümüzün son teknoloji ile donatılmış mekanik kaporta ve boya atölyelerinde mükemmel hizmet anlayışını ilke edinen 70 uzman personeli tarafından yapılmaktadır.Sayfanın başına dön